דק עץ

     

  להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

דק עץ

דק עץ הינו תוספת נהדרת לכל בית וחצר והוא נותן ניחוח יוקרתי של חו"ל. דק עץ אידיאלי לבתים שמעוניינים לעשות יותר למען הבית שלהם ועיצובו ולא מפחדים מרעיונות חדשים במטיבים עם הבית.

דק עץ זקוק להיות עמיד בצורה מיוחדת משום שהוא חשוף יותר לכל מני פגעים. אם דק עץ יהיה איכותי, עשוי מעץ טוב ובעל גימור משגע, תוכלו לישון בשקט מהבחינה הזו ולא לדאוג לתחזוקה מייגעת שגוזלת מכם זמן והתעסקות מיותרת.

דק עץ הוא תוספת רומנטית ומיוחדת שמשנה בקלות כל מראה של בית פשוט. דק עץ איננו שמור רק לבתים יוקרתיים וכאלה הנראים לנו רק בסרטים וסדרות מעבר לים. גם אנו יכולים להינות בקלות מהתקנת דק עץ משובב נפש, לצאת למרפסת באחד מימי הקיץ החמים ולשתות תה קר, או באווירת בין ערביים ללגום יין בשניים ולצפות בשמש יורדת ומכסה את דק עץ שלכם במעטה אדמדם ובוער.

דק עץ עדיף על חיפוי שיש או מרצפות משום שמעניק תחושה נעימה יותר וגם נראה טוב יותר בעין. השינוי שבכוחו של דק עץ לחולל הוא בלתי ניתן לתפיסה והוא מדהים בכל פעם מחדש. מי שמשכיל לבחור דק עץ יכול ליהנות ללא שהייה ממזח איכותי ויוקרתי בחצר ביתו ובהתאמה גם לבחור פרגולה מאלומיניום וגדרות עץ שישלימו את המראה בצורה הרמונית ויאדירו את יופיו של הבית פי עשרות מונים.

נמליץ במיוחד על דק עץ איפאה , או כל סוג דק עץ אחר של פרגולות ודקים העשוי מעץ עמיד וחזק. דק עץ איכותי ישמש אתכם לשנים רבות ויעניק קסם מיוחד לבית ולחצר הבית. דק עץ מושלם לאירוח או בילוי ספונטני ופשוט לאחר יום עבודה. דק עץ הוא הדבר האידיאלי לבית שלכם והוא יכול להיות בסופו של שיפוץ כללי, או בלעדיו.