מעקות ברזל

     

  להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

טיפים לרכישת מעקות אלומיניום וברזל לבית

מעקות אלומיניום וברזל נחשבים למבוקשים ביותר בתחום הבטיחות והדקורציה הביתית. יופיים של מעקות אלו, כמו גם רמת שרידותם ללא דופי מאפשרים חלון הזדמנויות לצריכה ביתית במסגרתו ניתן להתאים מעקות מעוצבים אשר ישביחו את מראהו של כל בית. להלן מספר טיפים לרכישת מעקות ברזל לבית, אשר יסייעו מאד להגשמת יעדכם – צריכת מעקה שיתאים לבית שלכם באופן אופטימלי ואף יגרום לחידוד עיצובו הפנימי.

אלומיניום וברזל וזכוכית – צמד מנצח

לאחרונה, גובר מאד השימוש בפלטות זכוכית מחוסמות כחלק עיקרי במעקות. באלומיניום וברזל כמו גם בנירוסטה, הדבר נפוץ, ומתרחש כל עת. לזכוכית שלכם ניתן לבצע התאמה עיצובית ממש כיד הדמיון הטובה עליכם: להשאירה במצב גולמי, להזמין פלטות בצבעי מים כגון ירקרק, ירוק כהה וכחול, לצבוע את הזכוכית בוויטרז'ים, להתיז על הפלטות התזת חול בדמות לוגו כלשהו או שרטוט דקורטיבי אומנותי, ועוד. יצוין כי ההתאמה שבין פלטת הזכוכית לשלדת האלומיניום וברזל בצבע ובעיצוב – חשובה עד מאד, ולכן כדאי להתייעץ עם יועץ עיצוב בחנויות מעקות אלומיניום וברזל לבית מהי שלדת האלומיניום וברזל האופטימלית לפלטת הזכוכית שבחרתם – בצבע ובצורה.

בחירת צורת עמודי האלומיניום וברזל

ניתן לבחור עמודי אלומיניום וברזל מרובעים או עגולים, כאשר ישנן כל מיני וריאציות של צורות אלו: אליפסה, מעוין/דלתון, וכד'. אופן בחירת הצורה מומלץ שייעשה באחד משני אופנים: התבוננות במרחב והסקה לגבי הצורה בהתאם לנעשה בסביבה הטבעית שלכם ברוח הפנג שוואי. הדרך השנייה כרוכה בהתבוננות ברכיבים מלאכותיים המצויים באזור והתאמת המעקות שלכם אליהם. למשל – אם החדר שבסמוך למרפסת או לגרם המדרגות עמוס בתמונות קיר עם מסגרות מרובעות, וברהיטים מרובעים – המעקה המרובע הוא שיתאים, וזאת בשונה מסביבה בה רוב הדוממים הנראים לעין הם עגולים, שם המעקה עם העמודים המעוגלים או האליפטיים יתאים ככפפה.

מעקה פלטות או מעקה עמודים – מה עדיף?

השאלה היא שאלה עיצובית גרידא. בדרך כלל – מעקה פלטות הוא מעקה זכוכית, ומעקה עמודים יכול להיות עשוי ממגוון חומרים – החל מאלומיניום וברזל וברזל ועד עץ. חשוב להתבונן במרחב ולהסיק מה רצוי יותר. לרוב, המעוניינים בעיצוב כפרי יעדיפו מעקות עמודים אולם בתחום כמו אלומיניום וברזל – לא ניתן מראש להגיע לתוצאה דקורטיבית כפרית מפאת הצבע המשדר חדשנות ומודרניות. טכניקות הצביעה המודרניות מאפשרות לחקות צבעים המצויים בטבע לאשורם, ולכן ניתן להזמין מעקה אלומיניום וברזל אשר צבוע בצבע עץ טבעי ובכך גם ליהנות מיתרונות האלומיניום וברזל כחומר גלם, וגם להגשים סביבה עיצובית כפרית.