פרגולות מתכת

     

  להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 

 פרגולות מתכת
 
במאמר זה נתמקד בשתי פרגולות מתכת עיקריות לשימוש הצרכן הפרטי או העסקי: פרגולות אלומיניום ופרגולות ברזל. בתחילת כל פסקה – נסקור את סוגי הספקים של כל פרגולה, ולאחר מכן נתמקד ביתרונות כל חומר על רעהו. חשוב לציין כי פרגולות מתכת נבדלות זו מזו בשל השוני המהותי בין הברזל לאלומיניום, ולשם כך כתבנו מאמר זה – על מנת לקבץ סביבך את כל הידע על פרגולות העשויות ממתכת:
 
פרגולות אלומיניום
 
פרגולות אלו ניתנות לרכישה אצל שני סוגי ספקים: ספקי פתרונות הצללה המתמחים גם בייצור סוככים, גם במרקיזות וגם בפרגולות העשויות מחומרים שאינם אלומיניום וניתן להזמין הזמנות של מוצרי אלומיניום באופן אישי, או ספקי מוצרי אלומיניום. ספקים אלו מייצרים, משווקים או מייצרים ומשווקים גם יחד – את כל מוצרי האלומיניום – ממעקות ועד פרגולות. היתרון של הספק הראשון – יש לו ידע נרחב בכל נושא ההצללה. הוא יידע בדיוק איזה פתרון הצללה אתה זקוק לו. פרגולות מתכת ייבחרו כפתרון הולם על פי שיקול דעתו של הספק. לעומת זאת, היתרון של הספק השני הוא ידע רב בכל נושא האלומיניום, עד כדי אספקת עיצובים מיוחדים המיטיבים עם כל הצרכנים: פרגולות אלומיניום דמויות עץ, פרגולות אלומיניום עם פסי אלומיניום, או פרגולות אלומיניום בעלות פלטה אחת.
 
יתרון האלומיניום על פרגולות מסוגים אחרים מתבטא באי צבירת חלודה: האלומיניום יכול להישאר עומד על תילו כל השנה גם בעונות גשמים קשות וסוערות מבלי לצבור ולו בליל חלודה. פרגולות אלומיניום אינן מאבדות מהצבע שלהן ואינן מצריכות טיפולים שוטפים רבים עקב כך. מדובר בסוג עמיד ונוח של פרגולות מתכת.
 
פרגולות ברזל
 
פרגולות אלו ניתנות לרכישה אצל שני סוגי ספקים: ספקי פתרונות הצללה, המתמחים גם ביתר פתרונות ההצללה מלבד פרגולות, וגם בפרגולות מסוגים אחרים. הספקים הנוספים מהם ניתן לרכוש פרגולות ברזל הם חברות העוסקות בנפחות: יצירת מוצרי ברזל. היתרון של הספק הראשון הוא מומחיותו בכל נושא ההצללה. פרגולות מתכת יילקחו בחשבון רק לאחר בדיקה מעמיקה של המצב בחצר שלך. לעומת זאת, בחברות הנפחות תוכל לרכוש מוצרי ברזל מתקדמים ועמידים בעיצובים אומנותיים היחודיים רק לתעשיית הברזל: פרגולות עגלגלות ואליפטיות, פרגולות מלבניות, פרגולות עם פיתוחי ברזל, ועוד.
 
יתרון הברזל על האלומיניום מתבטא בחוזק ובמשקל שלו המאפשר לו לא להתנודד גם ברוחות חזקות. יתרון הברזל על העץ מתבטא בכך שהוא אינו מושך אליו תולעים ומזיקים העלולים לגרום לרקבונו. פרגולות מתכת העשויות מברזל הן מוצרים נפוצים בתעשייה ובמשקי הבית הפרטיים.