פרגולות תלויות

     

  להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

פרגולות תלויות בעיצוב ייחודי ושילוב חומרי עץ משובחים - פרגולות תלויות של מרכז העיצוב פרגולות ודקים מיוצרות בקפידה ובמקצועיות רבת שנים. אנו מציעים גם את air-גולה, פרגולה ייחודית במראה קליל ומודרני.

פרגולה תלויה מעץ

כיום פרגולות תלויות של מרכז העיצוב פרגולות ודקים, מבוקשות הרבה יותר מכול פרגולה אחרת עם עמודים, זאת משום שבפרגולות תלויות  יש פחות ניצול של שטח בפועל, ומלבד זאת הם מרשימות ויפות יותר. אכן ביצוע כזה יהיה לרוב יקר יותר מכל פרגולה אחרת אך רבים מעדיפים דווקא אותה בשל יתרונותיה. פרויקט כזה דורש התמקצעות הנדסאית, וכמו כן דיוק ועיון רב בבדיקת עומסים, בהשוואה לפרגולות עם עמודים שאותם כל בר דעת משכיל יכול ליצור.

החיבור של פרגולות תלויות, הוא לקיר, וזאת הסיבה שפרגולה ממין זה דורשת בדיקת עומסים יסודית, כדי למנוע קריסה או תגובות אחרות החיבור נעשה עם כבל ברזל או מוט ברזל. יש הבדל דק בין החיבורים אלו, שניהם עמידים בפני רוחות חזקות וטלטלות שונות. אך כבל הברזל התאפיין בשנים האחרונות כפחות יעיל לפרגולות תלויות. כבל ברזל, כושל במצבים קיצוניים של רוחות וסערות קוטביות. הוא אומנם מקבע את הפרגולות תלויות, משם שמשקלה מושך אותם כלפי מטה- מתוח, אך רוחות וסערות מערערות את יציבותו בין רגע. וזאת הסיבה שרבים משתמשים בזרועות מוט לפרגולות תלויות מאשר בכבל ברזל. בעצם המוט ברזל הוא חזק יותר וגמיש פחות מהכבל הברזל, נתונים אלו הם שמקנים לו את האופי החזק והעמיד. מה שאין כן בכבל הברזל שנשא את התואר הפחות יעיל, ולכן רבים יעדיפו לקיבוע מושלם בפרגולות תלויות דווקא את מוט הברזל.
 
יש לתת את הדעת על בחירת זרועותיהם של פרגולות תלויות, כי כמו שביארנו יש לזרוע השפעה גדולה מאוד על העמידות והיציבות של פרויקט מסוג כזה של פרגולות תלויות. אך כמו שהזכרנו בנושא בניית פרגולות תלויות ותכנונם, צריך להיוועץ עם איש מקצוע מנוסה ובקיא בתחום, אכן לא פעם פרגולות תלויות כאלו עלו בתוהו, ומשום כך בקשו תמיד שתוכנית הבניה של ה פרגולות תלויות שלכם תהיה חתומה על ידי מהנדס מורשה. בצורה כזו תיגשו לפרויקט שלכם בצורה רגועה ובטוחה יותר.