פתרונות ניקוי לגינה

     

  להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס
פתרונות ניקוי לגינה
 
2 המכשירים הביתיים הכי נדרשים עבור צרכנים ביתיים היום בענף הניקיון הם שואבי אבק וכן קיטוריות לבית. שואבי אבק כיום אינם מה שהיו פעם. הם אינם מצריכים הפעלה תחת מאמץ רב וחלקם אפילו לא מצריכים שימוש בצינורות גלויים. קיטוריות לבית הן תחליפים ראויים לניקוי הידני, אך שימו לב: אלה מכונות שטיפה המפעילות לחץ מים עם זרנוקיםעזים. לכן, חשוב מאד להזיז חפצים עדינים ומכשירי חשמל כאשר מנקים עם המכונות הללו, שכן לא מדובר רק בהרטבת התכולה שלכם, אלא בסיכוי סביר לשבירתה עקב עוצמתו של לחץ המים. 
 
שואבי אבק מתקדמים
 
שואב אבק רובוטי – שואב אבק קטן בצורה של דיסקית בקוטר של 30-50 ס"מ. שואב האבק הזה הוא רובוט לכל דבר ועניין, ולא סתם רובוט, אלא רובוט מתוכנת שאתם לא צריכים לעשות במחשב שלו כל שינוי. התכנות הכי מתקדם שלו הוא זיהוי עצמים קשיחים, כולל קירות. הרובוט מסתובב בבית שלכם, מזהה אתכם כאשר אתם מטיילים ולא נתקל בכם בשום אופן, מזהה את הקירות בבית ויודע לחמוק מהם באלגנטיות לא לפני שניקה וקרצף אותם כנדרש.
 
שואב אבק מרכזי – שואב אבק ששני החוטים היוצאים ממנו: צינור מפוח הניקיון וחוט החשמל מאד ארוכים ומשתרעים על פני עשרות מטרים. הדבר מאפשר לכם להשאיר את שואב האבק באותו SLOT של שקע חשמלי מבלי לנתק, וכן לעבוד עם המפוח למרחקים ארוכים. השואב למעשה מחובר ומותקן פעם אחת בלבד, ויכול לשמש לסשן ניקיון שלם מבלי להזיז אף פרט בו למעט אותו-עצמו כגוף ניקיון.
 
קיטוריות
 
קיטוריות, או בשמן המלא מכונת שטיפה בלחץ לבית, הן מכונות אשר באמצעות לחץ מים מקרצפות בתים שלמים על קירותיהם ואריחיהם. קיטוריות הן מכונות שטיפה אולטימטיביות של ממש, אשר חוסכות לכם המון זמן, מסירות כתמי טחב אשר שנים חלמתם להסיר ולא עלה בידכם לעשות כן. כמו כן, מכונות שטיפה בלחץ כמו קיטוריות מאפשרות ניקיון גם במרחבים צרים שקשה להגיע אליהם עם מכשירי ניקיון אחרים, למשל בין ארונות המטבח התחתונים של הכיור לבין הרצפה, שם יש כר פורה למכרסמים ועכבישים. 2-3 זרנוקים באזור הזה, ולא תצטרכו לקרוא למדביר.