דקים

     

  להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

דקים

במאמר זה יובא לפנייך מקבץ טיפים בנושא דקים לגינה. במסגרת המאמר תוכל לדעת היכן יש לרכוש דקים לגינה, ומה יש לוודא בטרם הרכישה. כמו כן, נבדיל בין מקרים בהם דקים לגינה מותקנים בחצר פרטית לבין התקנתם בגן אירועים. מאמר זה יעסוק בכל מה שאתם צריכים לקחת בחשבון בכל אחד מהמקרים הללו בשעה שאתם שוקלים לרכוש דקים לגינה: סוג העץ, סוג הלקה שמצפה אותו, ההתקנה שך הדקים, ועוד:

קנו דקים רק ממשווק שניתן לסמוך עליו
את המידע ניתן לבדוק הן דרך חבריכם או קולגות שלכם שרכשו דקים לגינה או על ידי בדיקת המידע בפורומים מקצועיים באינטרנט. דקים לגינה ניתנים לרכישה הן במחסן עצים והן בקרב משווקים רשמיים יותר של מוצרי דקים לגינה. בשני המקרים חשוב לוודא שהספק שלכם אמין, מקצועי, בעל ידע ובקיאות בתחום העץ, ובעל זיקה לשירות לקוחות.

הזמינו התקנה של דקים לגינה
התקנת דקים לגינה נראית פעולה פשוטה אך בפועל מדובר בתהליך מורכב הדורש ביצוע מדידות והטמעה מדויקת של הדקים בקרקע. יש לברר עם ספק דקים לגינה האם הוא מספק גם התקנה ולפעול להשיג התקנה מקצועית של דקים לגינה בכל דרך אפשרית. רק ביצוע התקנה מקצועית יערוב לשלמות הדקים לגינה שלכם ויבטיח שהם הותקנו בביטחה – וללא כל תקלה.

בררו היטב מה הוא סוג העץ ומה היא סוג הלקה
חשוב לברר זאת היטב בטרם תאשרו את העסקה. ישנם עצים שנחשבים ליוקרתיים ביחס לאחריםפ ולישנן לקוץ שנחשבות אף הן ליקרות יותר. חשוב לבדוק את המידע באמצעות אנשי מקצוע בתחום הנגרות, וכן לבדוק באינטרנט באתרי שיתוף מידע על יוקרתם של החומרים: אין להסתפק בחוות דעתו של איש השיווק שאומר לכם כי העסקה יקרה בשל איכות החומר ונדירותו.

עברו היטב על חוזה ההתקשרות עם הספק
חשוב לוודא בשנית שחוזה ההתקשרות כולל התקנה, ולדעת במדויק מה הם זמני אספקת המוצר. חשוב לעגן הכל בחוזה כתוב ולהקפיד למלא בו את כל הפרטים שהוספתם או שהספק הוסיף – והם אינם מופיעים במסמך כתוב כלשהו. ככלל, רוב ספקי דקים לגינה מתקשרים עם לקוחותיהם כנדרש אך מוטב לוודא זאת מאשר להצטער על שלא כתבתם זאת אחר כך.