דקים ציבוריים מעץ

     

  להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

דקים ציבוריים מעץ

מעוניינים במידע על דקים מעץ ? במאמר שלפניכם תקבלו את כל המידע הנדרש לכם אודות המוצר. דקים מעץ עשויים מחומרים שונים ומגוונים והמחירים משתנים בהתאם לחומרים. החומרים נבדלים זה מזה בעובי העץ ובבוהק הסופי שיוצרים דקים מעץ. במאמר זה נסקור עבורכם מספר דגמים של דקים מעץ ונחשוף את יתרונותיהם וחסרונותיהם. ככלל, דקים מעץ הם מוצר חובה לכל גן אירועים או חצר פרטית. הדקים משפרים פלאים את הנוף הפנימי בחצר, תוך השתלבות יפה עם הצמחיה, וגם מאפשרים מעבר נוח של עוברים ושבים העדיף עשרות מונים על פני הליכה על צמחיה חיה:

דקים ציבוריים מעץ אורן
דקים מעץ אורן נחשבים לדקים פופולריים ויוקרתיים בישראל. עץ האורן הוא עץ הגדל במדינת ישראל בכל רחבי הארץ: מצפונה ועד דרומה. אשר על כן, יצרני הדקים המקומיים לא נדרשים לאלמנטים תעשיתיים והם מפיקים דקים מעץ ישירות מן העץ. מדובר במוצר טבעי ויפה אשר השביע את שביעות רצונם של רבים מהקונים. מדובר על דקים בעלי עובי סטנדרטי המאפשרים תנועה חלקה וכייפית של הגפיים.

דקים ציבוריים מעץ איפאה
האיפאה הוא עץ דרום אמריקאי הנחשב בעל גזע עבה במיוחד. אשר על כן, מדובר על דקים עבים בהם כלל לא תרגישו את הקרקע הנמצאת מתחתם. דקים מעץ מסוג זה משמשים לריצוף עץ עבור הגן, ריצוף עץ עבור החלק הפנימי של הבית, ונחשבים ליוקרתיים בשם יציבותם ועמידותם. הצבעים שלהם כהים יותר מאלו של עץ האורן, ולעתים הגוון החום שלהם נראה כמו שחור. דקים מעץ מסוג זה ניתנים לרכישה בארץ ולעתים נדרשת המתנה בשל גמר המלאי וביצוע ייבוא חדש.

חשיבותם של דקים מעץ
דקים מעץ ומבחר סככות וסוככים הם מוצרי חובה עבור כל גינה – בין אם היא נמצאת בגן אירועים ובין אם מדובר בגינה הפרטית שלכם. הדקים משמשים בעיקר לאירוח ואינם נועדו לשמש, לדוגמה, כמשטחי ספורט באותה גינה. מדובר בריצוף עץ איכותי הניתן לרכישה אצל משווקים רבים בארץ. חשוב לוודא שמשווקים אלו מכירים היטב את עבודת העץ ויוכלו לייעץ לכם עצות מועילות גם להמשך הדרך בתחום דקים מעץ. חשוב לבדוק כמה שיותר שמות של משווקים של דקים מעץ בטרם תחליטו אצל מי לרכוש. ניתן להתייעץ עם חברים או עם מידע כתוב באינטרנט.