ריהוט גן מנירוסטה

     

  להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

ריהוט גן מנירוסטה

מעוניין במידע על ריהוט ושולחנות גן מנירוסטה? במאמר זה נספק לך מידע על סוגים שונים של ריהוט גן: ספות גן, כורסאות גן, שולחנות, שמשיות ודקים. ריהוט גן הוא ריהוט שעשוי ברובו מעץ, אולם יש מספר פריטי ריהוט מפלסטיק, כמו כיסאות היחיד הגמישים אשר מסופקים בדרך כלל בצבעי לבן או שחור. חשוב להבין מה הוא כל פריט ריהוט, מה קובע את מחירו וכיצד יש לתחזק אותו כמו שצריך. במאמר זה תמצא את כל הדרוש לך בנושא ריהוט גן. אנו בטוחים שהמאמר יסייע לך להיחשף לעולם נפלא זה בקלות:

ספות וכורסאות לגן
ספות וכורסאות לגן עשויות מעץ או מפלסטיק. הכוסרסאות עשויות בדרך כלל מעץ מעגלי הבנות מקורות שהודבקו זו לזו. את הכורסא עוטפת כרית בד כלשהי המאפשרת ישיבה בניחותא. ספות גן הן בדרך כלל ספות נפתחות העשויות מפלסטיק גמיש. ניתן למצוא גם ספות עץ שהן חלק מנדנדת גן עליה יכולים לשבת אנשים רבים וליהנות מתנועת הנדנדה.

כסאות פלסטיק לגן
כסאות הפלסטיק גמישים במיוחד ולכן לא מומלץ להתנהנד עליהם. ריהוט גן מסוג זה משמש בדרך כלל לישיבה סביב הפיקניקים השונים הנערכים בגן, או לישיבה באירועי גן מיוחדים כגמו אירועי סוכות או שבועות. כסאות פלסטיק מסוג זה נחשבים לעתים לשבירים. מצד שני הם מיוצרים בהזרקת פלסטיק, תהליך זול משמעותית בשהוואה לעבודת היד של העץ, ולכן זה לא יקר לקנות חדשים.

שולחנות לגן
שולחנות לגן עשויים מעץ או מפלסטיק. עבור כיסאות עץ רבים ישנו חור בו ניתן להחדיר שמשיה. ברבים מן המקרים השמשיה נקנית בייחד עם שולחן העץ, מה שחוסך עלויות רבות לשני המוצרים. באשר לשולחן פלסטיק, מדובר בדרך כלל בשולחן מלבני אשר נוספים לו בעת הקניה 4-5 כיסאות פלסטיק כמו אלו עליהם הורחב בפסקה הקודמת.

שמשיות לגן
שמשיות לגן מורכבות על בסיס שולחן עץ אשר הוכן מבעוד מועדץ. השמשיה נצורה בתוך הגליל המרכזי בשולחן העץ וניתנת לויסות למעלה או למטה. סט ריהוט גן הכולל שמשיות לגן חייב להיות מובל ע"י חברות הובלה בשל הכובד הצפוי של השמשיות.

דקים לגינה
דקים לגינה משתלבים היטב עם ריהוט עץ בשל השותפות בצבע ובחומר. דקים לגינה צריכים להיות מותקנים על ידי אנשי מקצועי בדומה לסיבה שפרקטים של דירה מותקנים על ידם: על מנת לדייק בעבודה ולייצר לך מצב של ריהוט גן איכותי ועמיד.